درباره آرتا انرژی قدرت شرق

شرکت فنی و مهندسی آرتا انرژی فعالیت خودر از سال 1388 با موضوع طراحی، مشاوره و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات آتش نشانی و سیستم های ایمنی و حفاظتی به عنوان مجموعه ای متخصص و کار آمد در راستای توسعه و اعتلای صنعت کشور آغاز نموده است.

اکنون با گذشت یازده سال از آغاز فعالیت، این شرکت به پشتوانه تخصص و تجربه پرسنل مجرب و در اختیار داشتن دانش فنی سیستم های ایمنی و حفاظتی و انجام فعالیت های تخصصی و زیرساختاری موفق به عرضه سیستم های نوین ایمنی و حفاظتی گریده است. جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات فنی و پشتیبانی به طور حرفه ای همواره یکی از اصول و اهداف مورد نظر این شرکت بوده است که انجام طیف وسیعی از پروژه های مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی و نشان از رضایتمندی صاحبان صنایع و پروژه ها از خدمات ارائه شده این شرکت دارد. همچنین کمک به ارتقاء سطح دانش فنی صنایع کشور در زمینه ایمنی و آتش نشانی، همواره یکی از اهداف اصلی این مجموعه بوده است که این مهم در سایه برگزاری همایش ها و مشاوره های همه جانبه شرکت آرتا انرژی محقق گردیده و افتخاری دیگر برای این مجموعه به ارمغان آورده است.

BEING
ALERT
FOR YOU
ALWAYS

0
سال تجربه
0
پروژه انجام شده
0
پرسنل فعال

نماینده انحصاری

شرکت فنی مهندسی آرتا انرژی نماینده انحصاری سیستم‌های اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر تحت لیسانس آمریکا و انگلستان، نماینده انحصاری کابل‌های مقاوم در برابر حریق و همچنین نماینده رسمی و انحصاری سیستم‌های اطفاء حریق اتومات می‌باشد.

tana
simense
gst
esser
لوگو-ویستا